Laden Evenementen
Find Events

Veilingen in 8 juli 2019

Hele dag

Veilinggebouw De Zwaan

juni 26 - juli 9
Veilinggebouw De Zwaan, Keizersgracht 474
Amsterdam, Noord-Holland 1017 EG Nederland

Algemene Kunst- en Antiekveiling Veilingdagen 26 juni t/m 9 juli 2019 Kijkdagen Donderdag 20 t/m zondag 23 juni 2019 van 10.00 - 17.00 uur. Donderdagavond tevens van 19.00-21.00 uur. Inbreng mogelijk vanaf heden t/m 17 mei 2019.

Meer weten »

Kunstveiling.nl

juli 8
Kunstveiling.nl, Paalbergweg 26
Amsterdam, Zuid-Holland 1105BV Nederland

Glas & Keramiek Special Een special gevuld met glas en keramiek: vazen, schalen, beelden en nog meer gemaakt van glas, kristal, aardewerk en porselein. Alleen items van erkende vormgevers zijn toegestaan in deze special. (Of indien onbekend, wel gemerkt/gesigneerd met duidelijke foto van het merk/signatuur).

Meer weten »
+ Exporteer Evenementen