Amsterdams Venduhuis De Eland en De Zon
Weesperstraat 110
1112 AP Diemen
tel: 020-6230343
e-mail: info@deeland.nl
web: www.deeland.nl
Amsterdams Venduhuis de Eland is opgericht in 1796 en is daarmee één van de oudste veilinghuizen van Nederland. Met 4000 m2 toonzalen tevens het grootste kunst- en antiekveiling.
Onze veilingrubrieken bestaan onder andere uit meubelen, schilderijen, gouden en zilveren objecten, juwelen, horloges, sculpturen, porselein, aardewerk, glas, kristal, grafiek, antiquarische boeken en prenten. Naast antieke meubelen en kunst veilen wij ook steeds meer moderne kunst en design.
Veilingagenda
Najaarsveiling 2024
Veilingdagen
11 t/m 15 en 18 november 2024
Kijkdagen
7 t/m 10 november 2024
11 november 2024 | 14.00 uur
Verzameling Bořek Šípek
Toegepaste kunst en design
Meubelen en curiosa
12 november 2024 | 14.00 uur
Klokken, collectie Aris Bouwens
Curiosa : Europees
Curiosa : Aziatica
13 november 2024 | 14.00 uur
Naïeve Kunsten, collectie Aris Bouwens
Moderne / Hedendaagse Kunst
14 november 2024 | 14.00 uur
Juwelen, Horloges, Luxury goods
Zilver
15 november 2024 | 14.00 uur
Klassieke schilderijen, aquarellen en grafiek
18 november 2024 | 14.00 uur
Klassieke meubelen
Inbreng & taxatie
Tot en met derde week van september 2024
Categories: Alle veilinghuizen, Noord-Holland