Veilinghuis AAG
13 december 2021
Event Navigation
520 – Classic to Contemporary
Veilingdag
Maandag 13 december 2021
Kijkdagen
Maandag 6 t/m zondag 12 december 2021
Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt.
Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.