Laden Evenementen

Veilinghuis AAG

13 december 2021

520 – Classic to Contemporary

Veilingdag
Maandag 13 december 2021

Kijkdagen
Maandag 6 t/m zondag 12 december 2021

Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt.
Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

Gegevens

Datum:
13 december 2021

Locatie

Veilinghuis AAG
Lekstraat 63
Amsterdam, Noord-Holland 1079 EM Nederland
Bekijk de site van Locatie
< Terug naar overzicht