Laden Evenementen

Venduehuis der Notarissen

18 november 2021

Nineteenth Century & Early Modern Art

Veilingdag
18 november 2021 vanaf 19:00 uur

Kijkdagen
9 – 15 november 2021 | 10:00 – 16:00 uur

Enkele hoogtepunten zijn de werken van sommige van de meest gewilde Nederlandse en internationale artiesten, zoals Melchior d’Hondecoeter, Johan Barthold Jongkind, George Hendrik Breitner, Hendrik Willem Mesdag, Johannes Christiaan Karel Klinkenberg, Carl Theodor von Piloty, Jan Toorop en Raoul Dufy.

Ook bevat deze veiling een buitengewone groep schilderijen met een indrukwekkende herkomst, die voor het grootste deel al minstens 30 jaar tot dezelfde collectie behoort. Naast het prachtige romantisch schilderij van W. Nuijen, bevat deze collectie ook aquarellen van prominente kunstenaars van de Haagse School, zoals J.H. Weissenbruch, A. Mauve en P.J.C. Gabriël. Moderne stillevens door bekende Tachtigers W. Witsen en G.H. Breitner en kleurrijke bollenvelden door B. Viegers and W.C.C. Bleckmann vervolledigen de collectie.

Online catalogus beschikbaar vanaf: 18 oktober 2021
Gedrukte catalogus beschikbaar vanaf: 29 oktober 2021

Gegevens

Datum:
18 november 2021

Locatie

Venduehuis der Notarissen
Nobelstraat 5
Den Haag, Zuid-Holland 2513 BC Nederland
Bekijk de site van Locatie
< Terug naar overzicht