Laden Evenementen

Kunstveiling.nl

8 juli 2019

Glas & Keramiek Special

Een special gevuld met glas en keramiek: vazen, schalen, beelden en nog meer gemaakt van glas, kristal, aardewerk en porselein.

Alleen items van erkende vormgevers zijn toegestaan in deze special. (Of indien onbekend, wel gemerkt/gesigneerd met duidelijke foto van het merk/signatuur).

Gegevens

  • Datum: 8 juli 2019

Locatie

< Terug naar overzicht