Laden Evenementen
  • Dit evenement is voorbij.

Kunstveiling.nl

8 juli 2019

Glas & Keramiek Special

Een special gevuld met glas en keramiek: vazen, schalen, beelden en nog meer gemaakt van glas, kristal, aardewerk en porselein.

Alleen items van erkende vormgevers zijn toegestaan in deze special. (Of indien onbekend, wel gemerkt/gesigneerd met duidelijke foto van het merk/signatuur).

Gegevens

Datum:
8 juli 2019

Locatie

Kunstveiling.nl
Amsterdamseweg 136
Amstelveen, Noord-Holland 1182HJ Nederland
Telefoon:
020-7372473
Bekijk de site van Locatie
< Terug naar overzicht