Laden Evenementen
  • Dit event is voorbij.

Kunstveiling.nl

juli 8

Glas & Keramiek Special

Een special gevuld met glas en keramiek: vazen, schalen, beelden en nog meer gemaakt van glas, kristal, aardewerk en porselein.

Alleen items van erkende vormgevers zijn toegestaan in deze special. (Of indien onbekend, wel gemerkt/gesigneerd met duidelijke foto van het merk/signatuur).

Gegevens

Datum:
juli 8

Locatie

Kunstveiling.nl
Paalbergweg 26
Amsterdam, Zuid-Holland 1105BV Nederland
Telefoon:
020-7372473
Website:
https://veilinghuizen.nl/kunstveiling-nl/
< Terug naar overzicht