Weergaven navigatie

Evenement weergaven navigatie

Vandaag
  • BVA Auctions /ART

    BVA Auctions /ART Kryptonweg 8, Amersfoort, Utrecht, Nederland

    Particuliere collectie tribale muziekinstrumenten Veilingdagen Veiling start op 10 juni 2022 om 12:00 uur Sluiting vanaf 21 juni 2022 om 19:00 uur Kijkdagen 16 juni 2022 van 10:30 - 16:00 uur Ophaaldagen 23 juni 2022 van 10:30 16:00 uur

  • Oprechte Veiling

    Oprechte Veiling Bilderdijkstraat 1A, Haarlem, Noord-Holland, Nederland

    Juni veiling Veilingdagen 13 t/m 19 juni 2022 Kijkdagen 9 t/m 12 juni 2022 van 10.00 tot 16.00 uur. Veilingweek (maaandag t/m vrijdag) geopend vanaf 12.00 uur!

  • Venduehuis der Notarissen

    Venduehuis der Notarissen Nobelstraat 5, Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

    Books & Prints Veilingdag Online | 13 juni 2022 Onze interesse gaat uit naar (Middeleeuwse) manuscripten, tekeningen en prenten (waaronder die van oude meesters, Japanse prenten en topografische prenten & kaarten), fraaie boekbanden, geïllustreerde boeken (waaronder kunstenaarsboeken met originele grafiek) en oude boeken gedrukt voor 1800 (waaronder incunabelen, atlassen, Nederlandse en buitenlandse topografische werken, emblemata […]

  • Kunstveiling.nl

    Kunstveiling.nl Amsterdamseweg 136, Amstelveen, Noord-Holland, Nederland

    ATP Special https://www.kunstveiling.nl/veilingspecials/detail/3AIhw5E7Dh8dp1NOOUebP7?crossSite=1

  • Veilinghuis Timothy

    Veilinghuis Timothy Dorpsstraat 61, Lijk-Ewijk, Gelderland, Nederland

    Antiek-, kunst- en inboedel veiling Veilingdagen 13, 14 en 15 juni 2022 Kijkdagen 6 t/m 12 juni 2022 van 11.00 - 17.00 uur

  • Venduehuis der Notarissen

    Exclusive Jewellery & Watches and Fine Silver Veilingdag Zaalveiling | 14 juni 2022

  • Venduehuis der Notarissen

    Classical Paintings & Drawings Veilingdagen Online Only | 14 - 28 juni Kijkdagen Voor deze Online Only veiling worden geen kijkdagen georganiseerd. Afloop Online Only veiling: 28 juni 2022 vanaf 20:00, 15 lots per 3 minuten. Voor eventuele inbreng kunt u rechtstreeks contact opnemen met onze expert Schilderijen en Europese Schilderkunst Marjolein Regout via m.regout@venduehuis.com, […]

  • Venduehuis der Notarissen

    Arts of the East: Asian Ceramics & Works of Art Veilingdag Zaalveiling | 15 juni 2022 Onze interesse gaat uit naar Chinees keramiek van hoogwaardige kwaliteit, zoals blauw wit Kangxi. Voor eventuele inbreng kunt u contact opnemen met onze expert Aziatische Kunst Andrew Mattijssen via a.mattijssen@venduehuis.com. Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot half april.

  • Venduehuis der Notarissen

    Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art Veilingdag Zaalveiling | 16 juni 2022 We zijn met name geïnteresseerd in hoogwaardige antieke meubelen en decoratieve kunst - waaronder klokken en barometers - van de 17e tot en met de 19e eeuw, 20e eeuwse meubelen en hedendaags design en gesigneerde sculpturen. Hiernaast gaat […]

  • Veilinghuis Onder de Boompjes

    Veilinghuis Onder de Boompjes Nieuwstraat 38, Leiden, Zuid-Holland, Nederland

    Veiling Juni 2022 Veilingdagen 17 t/m 19 juni 2022 Kijkdagen 10 t/m 17 juni 2022 Inbreng op afspraak