Laden Evenementen
  • Dit evenement is voorbij.

Veilinghuis AAG

16 november 2020

515 – OLD MASTERS TO MODERNISTS

Kijkdagen
Vrijdag 13 t/m zondag 15 november, van 10 tot 17 uur of op afspraak – Bezoek onze website regelmatig voor de meest recente informatie over onze maatregelen omtrent COVID-19

Veilingdag
Maandag 16 november 2020

De veiling bevat 184 werken, variërend van Oude Meesters tot vroeg 20ste-eeuwse Modernisten, afkomstig uit diverse Europese collecties.

Een opvallend werk onder de Oude Meesters is het paneel door David Teniers, voorstellende ‘Rokende boer bij de haard’ dat wordt aangeboden met een taxatie van € 18.000 – 24.000. Onder de hoogtepunten bevinden zich het museale ‘Rokin bij de Munttoren’ door Cornelis Springer (taxatie € 25.000 – 35.000) en een prachtig stilleven ‘Vaas met Bloemen’ door Jan Sluijters uit 1934 (taxatie € 15.000 – 25.000).

Wij nodigen u uit de online catalogus op onze website te bekijken.

Gegevens

Datum:
16 november 2020

Locatie

Veilinghuis AAG
Lekstraat 63
Amsterdam, Noord-Holland 1079 EM Nederland
Site:
https://veilinghuizen.nl/veilinghuis-aag/
< Terug naar overzicht