Laden Evenementen
  • Dit evenement is voorbij.

Veilinghuis AAG

juni 21

519 – OLD MASTERS TO MODERNISTS

Veiling
21 juni 2021

Kijkdagen
Vrijdag 18 t/m zondag 20 juni, van 10 tot 17 uur of op afspraak

Deze veiling geeft u een goed overzicht van de ontwikkelingen in de schilderkunst van de afgelopen drie eeuwen. Het gevarieerde aanbod behelst het 17e-eeuwse italianiserende landschap tot het vroeg 20ste-eeuwse verleidelijke naakt. Wij nodigen u uit aan deze veiling bij te dragen door de inbreng van uw schilderijen, aquarellen en tekeningen.

Gegevens

Datum:
juni 21

Locatie

Veilinghuis AAG
Lekstraat 63
Amsterdam, Noord-Holland 1079 EM Nederland
Site:
https://veilinghuizen.nl/veilinghuis-aag/
< Terug naar overzicht