Laden Evenementen
  • Dit evenement is voorbij.

Venduehuis der Notarissen

juni 16

Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art

Veilingdag
Zaalveiling | 16 juni 2022

We zijn met name geïnteresseerd in hoogwaardige antieke meubelen en decoratieve kunst – waaronder klokken en barometers – van de 17e tot en met de 19e eeuw, 20e eeuwse meubelen en hedendaags design en gesigneerde sculpturen. Hiernaast gaat onze interesse uit naar vroeg Delfts Blauw, Rozenburg eierschaalporselein en exclusief Europees keramiek van Meissen.

Om de mogelijkheden van inbreng te bespreken, neem rechtstreeks contact op met Andrew Mattijssen (Expert Keramiek & Glas) via a.mattijssen@venduehuis.com of Frederik Knegtel (Expert Meubelen & Decoratieve Kunst) via f.knegtel@venduehuis.com.

Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot half april.

Gegevens

Datum:
juni 16

Locatie

Venduehuis der Notarissen
Nobelstraat 5
Den Haag, Zuid-Holland 2513 BC Nederland
Bekijk de site van Locatie
< Terug naar overzicht