Modern & Contemporary Art Veilingdagen Online Only | 17 - 31 mei 2022 Kijkdagen Voor deze Online Only veiling worden geen kijkdagen georganiseerd. Inbrengen voor deze veiling is mogelijk tot eind april 2022 Online catalogus beschikbaar vanaf: 17 mei 2022 Afloop Online Only veiling: 31 mei 2022 vanaf 20:00, 15 lots per 3 minuten.
Kalender van Evenementen
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
2 evenementen,
CoBrA Special https://www.kunstveiling.nl/veilingspecials/detail/39aFx1ZNrJwU0XRv7fg7Zh?crossSite=1 |
1 evenement,
1 evenement,
0 evenementen,
0 evenementen,
0 evenementen,
0 evenementen,
1 evenement,
Exclusive Special https://www.kunstveiling.nl/veilingspecials/detail/1IUuUNSEVqjNt3kFhfoEXm?crossSite=1 |
0 evenementen,
0 evenementen,
4 evenementen,
Luxe horloges w.o. Rolex, Breitling en Omega Veilingdagen Veiling start op 9 juni 2022 om 12:00 uur Sluiting vanaf 16 juni 2022 om 19.00 uur Muntenveiling 412 Veilingdag 9 juni 2022 Kijkdagen Kijkdagen mei/juni 2022 Laatste inleverdatum eind april 2022 Catalogus verschijnt 25 mei 2022 Antiques & More: Kunst en antiek Veilingdagen Veiling start op 9 juni 2022 om 12:00 uur Sluiting vanaf 19 juni 2022 om 18.00 uur Kijkdagen za 18 jun. 2022 van 10:00 tot 16:00 Adres: Molenplein 1 3862JL Nijkerk Ophaaldagen di 28 jun. 2022 van 09:00 tot 16:00 Adres: Molenplein 1 3862JL Nijkerk Veiling van kunst, grafiek en decoratieve prenten Veilingdagen 9 t/m 13 juni 2022 Kijkdagen De kijkdagen zijn op woensdag 9 en donderdag 10 juni van 11.00 tot 17.00. Of op afspraak. Online veiling van kunst, grafiek en decoratieve prenten |
6 evenementen,
Interieur en collectibles Veilingdagen Veiling start op 10 juni 2022 om 12.00 uur Sluiting vanaf 19 juni 2022 om 19:00 uur Ophaaldagen 27 & 28 juni 2022 van 10:30 - 16:00 uur Particuliere collectie tribale muziekinstrumenten Veilingdagen Veiling start op 10 juni 2022 om 12:00 uur Sluiting vanaf 21 juni 2022 om 19:00 uur Kijkdagen 16 juni 2022 van 10:30 - 16:00 uur Ophaaldagen 23 juni 2022 van 10:30 16:00 uur |
10 evenementen,
Books & Prints Veilingdag Online | 13 juni 2022 Onze interesse gaat uit naar (Middeleeuwse) manuscripten, tekeningen en prenten (waaronder die van oude meesters, Japanse prenten en topografische prenten & kaarten), fraaie boekbanden, geïllustreerde boeken (waaronder kunstenaarsboeken met originele grafiek) en oude boeken gedrukt voor 1800 (waaronder incunabelen, atlassen, Nederlandse en buitenlandse topografische werken, emblemata […] ATP Special https://www.kunstveiling.nl/veilingspecials/detail/3AIhw5E7Dh8dp1NOOUebP7?crossSite=1 Juni veiling Veilingdagen 13 t/m 19 juni 2022 Kijkdagen 9 t/m 12 juni 2022 van 10.00 tot 16.00 uur. Veilingweek (maaandag t/m vrijdag) geopend vanaf 12.00 uur! Antiek-, kunst- en inboedel veiling Veilingdagen 13, 14 en 15 juni 2022 Kijkdagen 6 t/m 12 juni 2022 van 11.00 - 17.00 uur |
8 evenementen,
Exclusive Jewellery & Watches and Fine Silver Veilingdag Zaalveiling | 14 juni 2022 Classical Paintings & Drawings Veilingdagen Online Only | 14 - 28 juni Kijkdagen Voor deze Online Only veiling worden geen kijkdagen georganiseerd. Afloop Online Only veiling: 28 juni 2022 vanaf 20:00, 15 lots per 3 minuten. Voor eventuele inbreng kunt u rechtstreeks contact opnemen met onze expert Schilderijen en Europese Schilderkunst Marjolein Regout via m.regout@venduehuis.com, […] |
8 evenementen,
Arts of the East: Asian Ceramics & Works of Art Veilingdag Zaalveiling | 15 juni 2022 Onze interesse gaat uit naar Chinees keramiek van hoogwaardige kwaliteit, zoals blauw wit Kangxi. Voor eventuele inbreng kunt u contact opnemen met onze expert Aziatische Kunst Andrew Mattijssen via a.mattijssen@venduehuis.com. Inbreng voor deze veiling is mogelijk tot half april. |
7 evenementen,
Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art Veilingdag Zaalveiling | 16 juni 2022 We zijn met name geïnteresseerd in hoogwaardige antieke meubelen en decoratieve kunst - waaronder klokken en barometers - van de 17e tot en met de 19e eeuw, 20e eeuwse meubelen en hedendaags design en gesigneerde sculpturen. Hiernaast gaat […] |
6 evenementen,
Veiling Juni 2022 Veilingdagen 17 t/m 19 juni 2022 Kijkdagen 10 t/m 17 juni 2022 Inbreng op afspraak |
6 evenementen,
Klassieke Kunst <1950 https://www.kunstveiling.nl/veilingspecials/detail/CclooeqOFFR5aFrpM4hqm?crossSite=1 Kunst & Antiek Veilingdagen 20 t/m 24 juni 2022 Kijkdagen 16 t/m 19 juni 2022 Dagelijks van 10:00 tot 17:00 uur Locatie: Hekellaan 2 te 's-Hertogenbosch Inbrengdagen 20 april t/m 20 mei Inboedels en nalatenschappen kunnen tot 30 mei worden aangeleverd. Inbreng aan de Hekellaan is mogelijk tot en met 20 mei. Open op woensdag […] Algemene kunst, design en antiek veiling Veilingdagen 20, 21 en 22 juni 2022 Kijkdagen 17, 18 en 19 juni 2022 van 11.00 tot 17.00 uur Kunst- en antiekveiling juni 2022 Veilingdagen Zaalveiling | 21, 22 en 23 juni 2022, 's avonds vanaf 19:15 uur Onlineveiling | 20 juni 2022, loopt af vanaf 19:00 uur Kijkdagen 17, 18 en 19 juni 2022 Inbreng Inbrengdata 11 t/m 14 april en 25 april t/m 2 juni | Maandags tot en met donderdags van […] |
1 evenement,
1 evenement,
4 evenementen,
Moderne Schilderkunst >350 (Doek/Paneel) https://www.kunstveiling.nl/veilingspecials/detail/6Lbus76sYyhkRHlV0Q6zdq?crossSite=1 Timed online veiling Veiling De veiling start 27 juni 2022 en loopt online af op 4 juli 2022 vanaf 19.00 uur. De catalogus van onze aankomende veiling wordt online gepubliceerd op 27 juni 2022 om 19.00 uur. Kijkdagen Vrijdag 1 juli 2022: 10.00 – 17.00 uur zaterdag 2 juli 2022: 10.00 – 17.00 uur maandag […] Kunst & antiekveiling juni 2022 Veilingdagen De medewerkers van Veilinghuis van Spengen zijn beschikbaar om u op afstand conditierapporten en aanvullende informatie over lotnummers te verstrekken, extra foto’s toe te zenden en vragen te beantwoorden. Bij voorkeur via e-mail op info@vanspengen.com. Afloop Timed online auctions vanaf 27 juni 19.00 uur (de exacte aflooptijden staan bij […] |
4 evenementen,
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts Veilingdag Online Only | 28 juni - 12 juli 2022 |
2 evenementen,
2 evenementen,
3 evenementen,
Juli veiling kunst, antiek, design, sieraden en zilver Kijkdagen Voorafgaand aan veilingdag, zie onze website Veilingdag Zondag 3 juli 2022 - Timed online |